24° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Eski Bakan Eker’den Kadir Gecesi mesajı

Diyarbakır - 8 Mayıs 2021 20:42 A A

Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı ve AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehmet Mehdi Eker, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

11 ayın sultanı Ramazan’ı uğurlarken, Kadir Gecesine erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Eker, Kadir Gecesinin insanlık alemi için kurtuluş, rahmet ve bağışlanma vesilesi ile mübarek gecelerin en anlamlısı olduğuna dikkat çekti.

Kadir Gecesinin birlik ve beraberliğin artmasına büyük katkı sağlayacağına inandığını söyleyen Eski Bakan ve AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehdi Eker, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinin tüm İslam alemine huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

Eker, “Tüm Diyarbakırlı hemşerilerimin Kadir Gecesinin mübarek olmasını diliyorum. Güzelliklerin anlam kazandığı, gönüllerin maneviyatta buluştuğu, dua kapılarının sonuna kadar açıldığı, mübarek Kadir Gecemiz hayırlara vesile olsun. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin.

Bu süre içerisinde devletimizin aldığı tedbirlere uyarak hem kendi sağlığımızı hem ailemizin sağlığını ve hem de toplum sağlığını korumak için sorumluluk içinde davranmalıyız. İnanıyorum ki devletimizin resmi kurum çalışanlarının özverili çalışmaları sonucunda ülkemiz, salgınla mücadeleyi kısa süre içerisinde kazanacaktır. Bu vesileyle pandemi döneminde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, hastalıkla mücadele eden vatandaşlarımıza da acil şifa diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bu haber 748 kez okundu.
Diyarbakır - 20:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.