34° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Eski Vekil Seydaoğlu, kapı, kapı dolaştı yardım eli uzattı

Diyarbakır - 3 Ekim 2020 15:32 A A

Eski Diyarbakır milletvekili Sebgetullah Seydaoğlu kapı kapı dolaştı, gıda, giyim, kırtasiye, maske ve dezenfektan dağıtımı yaptı.

Anavatan Partisi 20 ve 21. dönem Diyarbakır Milletvekili Sebgetullah Seydaoğlu, Diyarbakır’da kapı kapı dolaştı yardıma muhtaç ailelere maske, dezenfektan, gıda ve giyim öğrencilere ise kırtasiye malzemeleri dağıttı. Yardıma muhtaç aile nerede var ise kendisinin de orada olduğunu söyleyen Seydaoğlu, din, ırk fark etmeksizin desteklerinin süreceğini dile getirdi.

ZOR GÜNLERİ ATLATACAĞIZ

Seydaoğlu, “Biz ırk ve din ayrımı yapmadan yardıma muhtaç olan tüm insanlığın yanındayız. Nerede bir fakir var ise orada olamaya devam edeceğiz, kardeşliğimiz bozulmasın bozmaya çalışanlara da izin vermeyelim. Diyarbakır’da çalmadık kapı bırakmayacağız mazlumun ve yoksulun yanında olmaya devam edeceğiz. Korona virüsten dolayı büyük bir risk altındayız, herkes sosyal mesafesine dikkat etsin taziye ve düğünlere asla katılım gerçekleştirmeyelim. Zor günleri atlatacağız yeter ki sizde tedbirlere uyun” dedi.

Bu haber 1351 kez okundu.
Diyarbakır - 15:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.