28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Esnaftan Başkan Beyoğlu’na Hizmet Teşekkürü

Bağlar - 24 Ağustos 2020 14:08 A A

Diyarbakır merkez Bağlar Belediyesi’nin Ak Partili Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, yapılan hizmetler ve çalışmalar nedeniyle esnafların teşekkür mesajlarıyla karşılandı. Başkan Beyoğlu, ‘’Hemşehrilerimizi  yapılan hizmetlerden dolayı mutlu ve memnun görünce daha çok çalışmaya odaklanıyoruz” ifadeleriyle vatandaşların memnuniyeti nedeniyle   yaşadığı sevinci dile getirdi.

Esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdüren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Koşuyolu bölgesinde güzel bir sürprizle karşılaştı. Çevrede yaşayan esnaflar ve vatandaşlar, belediye tarafından yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Beyoğlu’na teşekkür etti. Koşuyolu bölgesi ve Sunay Caddesi’nde bir süre esnaflar ve vatandaşlarla sohbet ederek sorun ve talepleri hakkında belediyenin ilgili birimlerine talimatlar veren Başkan Beyoğlu, 20 yıl aradan sonra yapılan çalışma ile esnafın ağırlıkta yaşadığı bölgenin güzelleşmesinden dolayı kendisine teşekkür eden vatandaşların tutumu nedeniyle moral depoladı.

“DAHA ÇOK HİZMET ÜRETECEĞİZ”

Ziyaret sırasında caddede karşılaştığı vatandaşlara ve selamlaştığı iş yerlerinde esnaflara Yeni Tip Koronavirüs tedbirlerine uymaları için uyarılarda bulunmayı ihmal etmeyen Başkan Beyoğlu, esnafa yönelik mini bir fiyat denetimi de gerçekleştirdi.

Vatandaşların yapılan hizmetleri beğenmesinin moral ve motivasyonlarını artırdığını belirten Beyoğlu, ‘’Belediyeler, vatandaşların hizmeti en kolay yoldan alabileceği yerlerdir. Bu makamlar mazeret üretme yerleri olmayıp pratik yollarla çözüm üretme yerleridir. Hemşehrilerimizi yapılan hizmetlerden dolayı mutlu ve memnun görünce daha çok çalışmaya odaklanıyoruz. Halkımıza daha çok ulaşacağız, daha çok çözüm üretip milletimizi mutlu edeceğiz. Hizmet, sosyal ve gönül belediyeciliğinden asla taviz vermeyeceğiz.” diye konuştu.

Bu haber 457 kez okundu.
Bağlar - 14:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.