33° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Final Okullarının Yaz Okulu başlıyor

Diyarbakır - 18 Temmuz 2021 23:45 A A

Diyarbakır’da eğitimde çığır açan Özel Final Okulları tarafından ‘Eğlenceli Yaz’ sloganı ile düzenlenecek Yaz Okulu başlıyor. 26 Temmuz Pazartesi başlayıp, 20 Ağustos Cuma gününe kadar devam edecek olan Yaz okulları 4-14 Yaş arasındaki öğrenciler katılabilecek.

Yaz Okullarına katılacak öğrenciler, İngilizce, Matematik, Robotik kodlama, Müzik ve İngilizce derslerinin yanı sıra, Voleybol, Taekwondo, Yüzme, Futbol, Basketbol, Tenis, Görsel Sanatlar, Satranç, Halk Oyunları, Binicilik ve Masa Tenisi branşlarında kurslara katılacak.

Öğrencilerin Sosyal, duygusal ve yeteneksel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen Yaz Okullarına yönelik kayıtlarla ilgili açıklama yapan Final Okulları idaresi, şöyle dediler:

“Değerli Velilerimiz, 26 Temmuz 2021 Pazartesi günü başlayıp, 20 Ağustos Cuma gününe kadar devam edecek olan 4-14 Yaş arasında Yaz okulumuz açılacaktır. Sınırlı sayıda kayıt sayısı alacak olan yaz okulumuza kayıt yaptırmak için okulumuz Spor Koordinatörü İlker KAYA ile irtibata geçebilirsiniz. İrtibat No: 05321592121”

Bu haber 387 kez okundu.
Diyarbakır - 23:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.