12° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Fırınlarda pişirmeler kontrollü yapılacak!

Bağlar - 27 Nisan 2020 22:52 A A

Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu, Fırıncılardan gelen yoğun pişirme taleplerini dikkate alarak, pişirmelere kontrollü olarak izin verdi.

Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Alican Ebedinoğlu, fırıncılardan gelen talep üzerine fırınlarda yasaklanan tepsi, lahmacun ve benzeri pişirmeler için Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu ile görüştü.

Görüşmeler sonucu, konuyu değerlendiren Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu, yarından itibaren fırınlardaki pişirmelere kontrollü bir şekilde izin verdi.

DESOB Başkanı Ebedinoğu, alınan karardan dolayı Vali Güzeloğlu’na teşekkür ederken, kararı sosyal paylaşım sitesinde vatandaşlara ve fırıncı esnafına duyurdu.

Bu haber 818 kez okundu.
Bağlar - 22:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.