20° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Gazeteci Yazar Yavuz Donat’tan Başkan Beyoğlu’na Ziyaret

Bağlar - 6 Şubat 2020 16:45 A A

Gazeteci-yazar Yavuz Donat, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nu ziyaret etti.

Diyarbakırspor eski başkanı Dr. Abdurrahman Yakut’un da hazır bulunduğu ziyarette Donat, “Off The Record” ismini verdiği son kitabını Başkan Beyoğlu’na takdim etti.”Yavuz Donat gibi ülkemizin önemli değerini ağırlamaktan mutluluk duyduk” diyen Beyoğlu ise Donat’a, Diyarbakır’ı simgeleyen fincan takımı hediye etti.

“YAZDIĞI YAZILAR İLE BİZLERE IŞIK TUTUYOR”

Bölge ile ilgili araştırmalar yapmak üzere Diyarbakır’a gelen gazeteci-yazar Yavuz Donat, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na ziyaret gerçekleştirdi.

Yavuz Donat ve Diyarbakırspor eski başkanı Dr. Abdurrahman Yakut’u makamında ağırlayan Başkan Beyoğlu, Türk basınının usta isimlerinden olan Yavuz Donat’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Beyoğlu,”Yavuz Donat ülkemizin çok önemli bir değeri olup yazdığı yazılar ile bizlere ışık tutmaktadır. Böyle bir değeri ağırlamaktan mutluluk duyduk”  ifadelerini kullandı.

SON KİTABINI HEDİYE ETTİ

Gazeteci-yazar Yavuz Donat da yakın ilgisinden dolayı Başkan Beyoğlu’na teşekkür ederek “Off The Record” ismini verdiği son kitabını imzalayarak Başkan Beyoğlu’na takdim etti.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette Başkan Beyoğlu da Diyarbakır’ı simgeleyen fincan takımını Donat’a takdim etti.

Ziyaretin sonunda Başkan Beyoğlu tarafından uğurlanan Donat, Diyarbakır’da başka ziyaretlerde de bulunduktan sonra kentten ayrılacak.

Bu haber 649 kez okundu.
Bağlar - 16:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.