Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yolları aydınlandı..

Diyarbakır - 9 Ekim 2021 22:32 A A

Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Muhammet Asena’nın girişimleri sonucu, kısa bir süre öncesine kadar karanlık olan otobüs duraklarının olduğu alan aydınlatıldı.

Göreve ikinci kez geldikten sonra hastanenin eksikliklerini gidermek için kolları sıvayan Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Öğretim üyesi Dr. Muhammet Asena, sağlık personellerinin ve vatandaşların taleplerini bir bir yerine getiriyor.

Talepler çerçevesinde geçtiğimiz günlerde otobüs duraklarının bulunduğu ve Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi arasında kalan alan aydınlatıldı.

Başhekim Dr. Asena’nın, Dicle EDAŞ İl Müdürü Uğur Yaka ile yaptığı görüşme sonucu alan ışıklandırılırken, vatandaşlar ve hastane çalışanları artık akşam karanlığında rahat ve huzurlu bir şekilde evlerine gidip gelebiliyorlar.  

Başhekim Asena, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi arasındaki kalan yol aydınlığa kavuştuğunu ifade ederek, “Otobüs duraklarının da olduğu kısımları kapsayan alan, vatandaşların ve sağlık personellerin talipleri doğrultusunda kurumlar arası işbirliği kapsamında Dicle EDAŞ’ın destekleri ile çözüme kavuşturuldu” dedi.

Bu haber 380 kez okundu.
Diyarbakır - 22:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.