22° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Gelecek Partili Elbey, AK Parti İl Başkanı Aydın’a yönelik provakatif haberleri kınadı

Bağlar - 12 Eylül 2021 16:04 A A

Gelecek Partisi Diyarbakır İl yönetim kurulu üyesi, kurucu İl Teşkilat Başkanı Mehmet Ali Elbey, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı M. Şerif Aydın hakkında basında yer alan provakatif haberi kınadı.

Elbey, yaptığı paylaşımda AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Şerif Aydın hakkında yapılan provakatif haberi kınadığını açıklayarak, dip not olarak da ‘KİN ayrı, DİN ayrı’ diye yazdı.

“BİZ İÇİÇE BİR SİYASAL YAŞAMA ÇÖZÜM ORTAĞI OLMAK İSTİYORUZ”

Elbey, tüm siyasetçilerin Diyarbakır’ın refahı, huzuru ve kalkınması için birlikte hareket etmesi gerektiğini de ekleyen Elbey, Bir dava çizgisinde yol arkadaşları birbirlerinin açığını aramaz açığını kapatır. Vatandaş’a dert ortağı değil, yanındayken yükünün varlığını unutturacağı siyaset lazım. Söz konusu Memleketimiz Diyarbakır’ın refahı ise hiçbir parti fark etmez. Siyasi parti içerisindeki hesaplaşmalarda bu tür durumlar, halkın mazlumun huzurunu kaçırır. Oysa ki biz iç içe bir siyasal yaşama çözüm ortağı olmak istiyoruz.” dedi.

Bu haber 11061 kez okundu.
Bağlar - 16:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.