-7° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Gelecek Partisi Diyarbakır İl teşkilatından Anneler Günü ziyareti

Bağlar - 10 Mayıs 2020 17:50 A A

Gelecek Partisi Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, Kadın Kolları ve yönetim kurulu üyeleri, Anneler Günü’nü unutmadı. Altaç ve yönetim kurulu üyeleri, sokağa çıkma kısıtlaması öncesi kentin farklı noktalarındaki anne ve anne adaylarını ziyaret ederek karanfil dağıttı, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun selamını iletti.

Gelecek Partisi Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Delidolu ve yönetim kurulu üyeleri, anne ve anne adaylarını unutmadı. Altaç ve yönetim kurulu üyeleri, sokağa çıkma kısıtlaması öncesi kentin farklı noktalarında ev ve işyerlerindeki anne ve anne adaylarını ziyaret ederek, karanfil verdi. Altaç, ziyaret sırasında Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun selamını iletti.

“DAHA İYİ BİR GELECEK SUNMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Gelecek Partisi Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, “Mutluluğumuzla mutlu olan, üzüntümüzle kederlenen annelerimizin yüzünü güldürmek, onların gururlanacağı birer evlat olmak boynumuzun borcudur. Şu mübarek ramazan ayında Kovid-19 ile mücadele kapsamında onların iyiliği için yanlarına gidip ellerinden öperek gönüllerini alamasak da iyiliğin, şefkatin, fedakarlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağı annelerimizin mübarek ellerinden öperek Anneler Günü’nü kutluyorum. Bu vesile ile tüm annelerimize ve evlatlarına daha iyi gelecek sunmak için çalışmaya devam edeceğimize söz veriyor. Tüm annelerimizin anneler gününü kutluyoruz” dedi.

Bu haber 699 kez okundu.
Bağlar - 17:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.