12° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Gelecek Partisi Diyarbakır’da 5 bin maske dağıttı

Güncel - 16 Nisan 2020 18:28 A A

Tüm dünyayı tehdit eden Covid -19 salgınıyla mücadelede kapsamında Gelecek Partisi Diyarbakır İl Teşkilatı vatandaşa maske dağıttı.

Gelecek Partisi Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç ile Kayapınar İlçe Başkanı Gani Cihan Eser ve bir grup partili, vatandaşlara ücretsiz maske dağıtımı gerçekleştirdi.

Toplam 5 bin adet maske dağıtıldığını belirten Gelecek Partisi Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, “Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu Türkiye genelinde hiç bir vatandaşın maske ve yardım konusunda sıkıntı çekmemeleri için binlerce maskeyi ücretsiz olarak halkımıza gönderdi. Bizler her zaman her konuda vatandaşlarımızın yanında olacağız. Vatandaşlarımıza çağrımız lütfen bu süreçte mümkün olmadıkça dışarı çıkmayalım ve maske eldivenlerimizi mümkün oldukça takalım. Bu sıkıntılı süreci ülke olarak inşallah birlikte aşacağız” ifadelerini kullandı.

Vatandaşlar ile bir süre sohbet eden Altaç, “Maskeleri Sayın Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu gönderdi. Başkanımızın herkese selamları var” dedi.

Kaynak: Tigris Haber

Bu haber 741 kez okundu.
Güncel - 18:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.