Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Gençlik Koordinatörlerinden Müftü Karabayır’a Ziyaret

Diyarbakır - 21 Eylül 2021 15:30 A A

Diyarbakır İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü Din Görevlileri, yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla yapılacak olan faaliyetler hakkında Müftü Karabayır’a brifing verdi.

Yeni eğitim-öğretim döneminde bir çok proje hazırlayan Gençlik Koordinatörleri, önceden yapmış oldukları faaliyetler hakkında Diyarbakır İl Müftüsü Yavuz Selim Karabayır’ı bilgilendirirken, Lise ve Üniversite öğrencilerine yönelik bir çok projeye imza atmak istediklerini belirtti.

Müftü Karabayır, “Kıymetli kardeşlerim. Ziyaretiniz bizi ziyadesiyle mutlu etti. Yapmış olduğunuz faaliyetleri takdirle karşılıyoruz. Takip ediyoruz. Hayırlı hizmetleriniz var. Bundan dolayı size desteğimiz hiç kesilmeyecek inşallah. Allah (cc) yardımcınız olsun.” Dedi.

Söz konusu ziyarete Diyarbakır İl Müftü Yardımcısı Mahmut Yıldızbaş da katıldı. Eğitim-öğretim döneminde atılacak olan adımlar konuşuldu.

Bu haber 363 kez okundu.
Diyarbakır - 15:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.