29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu evlat nöbetindeki aileleri ziyaret etti

Bağlar - 4 Haziran 2021 15:38 A A

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, çocukları PKK tarafından kaçırıldığı gerekçesiyle HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde evlat nöbetini sürdüren aileleri ziyaret etti.

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Diyarbakır’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, çocuklarının PKK tarafından kandırılarak dağa kaçırıldığı gerekçesiyle 641 gündür HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde evlat nöbeti tutan ailelerle bir araya geldi.

Evlat nöbetini sabırla sürdüren ailelerle birebir ilgilenip onları dinleyen Kasapoğlu, burada yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “641 gündür evlat nöbetini sürdüren annelerle beraberiz. Onların haykırışını hep birlikte işittik. Bu vatanın annelerine kimsenin bu çileyi yaşatmaya hakkı yoktur. Bu coğrafyanın insanının kalbini, duygusunu ve iyi niyetini istismar edenler bilsinler ki tüm imkanlarımızla onlara karşı mücadele etmeye devam edeceğiz. Burada ki annelerimizi de her zaman destekleyeceğiz.”

Bu haber 357 kez okundu.
Bağlar - 15:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.