22° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Gönül buluşmalarına devam

Bağlar - 23 Ağustos 2020 10:48 A A

Ak Partili Diyarbakır merkez Bağlar İlçe Belediyesi’nin Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,”Gönül Seferberliği Buluşmaları” kapsamında bir araya geldiği vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyerek pandemi tedbirlerine uyulması için uyarılarda bulundu. Fırın ziyareti sırasında çalışanlarla samimi diyaloğlar yaşayan Başkan Beyoğlu, “Hijyen kurallarına riayet etmeniz hem sizin hem de vatandaşların sağlığı için hayati önem taşıyor ” ifadelerini kullandı.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, görev süresinin 500 gününü geride bırakırken, 400 bin nüfuslu ilçede 200 binden fazla insanla temas kurarak 100 bine yakın ihtiyaç sahibine sağladığı  sosyal, gıda ve nakdi desteklerle dikkat çekti.

Başkan Beyoğlu, pandemi tedbirleriyle ilgili uyarılarda bulunmak üzere gittiği Mevlâna Halit Mahallesi ve Kuruçeşme bölgesinde vatandaşların evlerine misafir olarak esnaf ziyaretinde bulundu.

“HERKES KENDİ TEDBİRİNİ ALIRSA MÜCADELE KOLAY OLUR”

Esnaf kesiminin sorun ve taleplerini dinleyen Beyoğlu ile vatandaşlar arasında samimi diyaloglar yaşandı. Pandemi tedbirleri ve hijyen kurallarına uyulmasını isteyen Beyoğlu, “Bu mücadele sadece  devletimizin ve bizlerin  çabasıyla bitmez. Herkes kendi tedbirini almalıdır ” mesajını verdi.

Ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar Başkan Beyoğlu’na teşekkür etti.

Bu haber 471 kez okundu.
Bağlar - 10:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.