16° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

GSYD yönetimi Atilla’yı ziyaret etti

Diyarbakır - 19 Aralık 2018 10:32 A A

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği Spor Çalıştayı ile dikkatleri üzerine çeken ve bu konuda yeni projeler üzerinde çalışma yapan GSYD Yönetimi, Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’yı ziyaret edere kçalıştayın sonuç raporunu takdim etti.

Başkan Atilla, bugüne kadar 50’den fazla semt sahası yaparak spora her türlü desteği sağladıklarını dile getirerek spor kulüplerine malzeme yardımı yapacaklarını açıkladı.

YENİ PROJELER İÇİN HAZIRLIK

 Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Güneydoğu Spor Yazarları Derneği (GSYD) Başkanı Mehmet Yılmaz Bay ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.

GSYD Başkanı Mehmet Yılmaz Bay, geçtiğimiz günlerde kentteki spor bileşenlerinin katılımı ile düzenlenen ve geniş yankı uyandıran Spor Çalıştayı  ile ilgili hazırladıkları sonuç raporunu Başkan Atilla’ya takdim etti. Bay,önümüzdeki günlerde düzenlemeyi planladıkları konferans ile ‘Beş’te Devre, On’da Biter’ ismini verdikleri ve kentin genelindeki çocukların katılımı ile gerçekleştirmeyi düşündükleri proje için Büyükşehir Belediyesi’nden destek beklediklerini dile getirdi.

KULÜPLERE MALZEME YARDIMI YAPILACAK

Spora destek verdiklerini belirten Başkan Atilla, “Büyükşehir Belediyesi olarak yeni yaptığımız spor alanları ve düzenlediğimiz kurslarla farklı yaşlardan hemşehrilerimizi spora teşvik ediyoruz. Amatör ve profesyonel sporculara maddi ve manevi her türlü katkıyı sunmaya çalışıyoruz. Şehrimizde sporun gelişmesi için projelerimiz sürüyor” dedi.

Göreve geldikten sonra 50’den fazla semt sahası yaparak tesisleşmeye katkı sunduklarını, bir çok branşta çocuklara ve gençlere spor yapma imkanı sunduklarını belirten Atilla, önümüzdeki günlerde kentteki tüm kulüplere malzeme yardımı yapacaklarını da açıkladı.

Bu haber 927 kez okundu.
Diyarbakır - 10:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.