17° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.51
  • DOLAR 5.84

GÜÇSİYAD Başkanı Tosunlu’dan Kaymakam Çiftçi’ye ziyaret

Diyarbakır - 8 Ekim 2019 19:11 A A

Güçlü Sanayici İşadamları Derneği (GÜÇSİYAD) Diyarbakır İl Başkanı Mervettin Tosunlu, Sur Kaymakamı Abdullah Çiftçi’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

Güçlü Sanayici İşadamları Derneği Diyarbakır İl Başkanlığı kamu, kurum ve kuruluş ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Mervettin Tosunlu nezaket ziyaretleri kapsamında Diyarbakır’ın Sur İlçesi Kaymakamı Abdullah Çiftçi’ye ziyarette bulundu.

Ziyaret esnasında çalışmalarından söz eden Başkan Tosunlu, Kaymakam Çiftçi ile Diyarbakır’a yapacakları yatırımlar konusunda istişarelerde bulundu. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Tosunlu, “Diyarbakır GÜÇSİYAD İl Başkanlığı olarak Sur Kaymakamımız Sayın Abdulah Çiftçi’ye ziyarette bulunduk. Diyarbakır’da yapacağımız yatırımlar için istişarede bulunduk. Kadim şehrimiz Diyarbakır’a bir dizi yatırımlar yapacağız. Özellikle istihdama yönelik çalışmalarımız olacaktır. İşsizliğe yönelik bir nebzede olsun desteğimiz olacaktır. Sayın Kaymakamımız Abdullah Çiftçi ile bu konular hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Kendisine misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyoruz. Kıymetli zamanını bize ayırdı ve bizleri makamında ağırladı” diye konuştu. 

Kendisine yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Kaymakam Çiftçi ise, “Diyarbakır’a hizmet eden kim olursa olsun kapımız kendilerine ardına kadar açıktır. Sayın Mervetti Tosunlu beyde GÜÇSİYAD adına ziyaret talebinde bulundu bizlerde kabul ettik. Diyarbakır için yaptıkları ve yapmak istedikleri çalışmalar hakkında bilgiler aktardılar, memnun kaldık. Kendilerine çalışmaları konusunda başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Bu haber 326 kez okundu.
Diyarbakır - 19:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.