36° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

GÜÇSİYAD İl Başkanı Tosunlu’dan Başsavcı Yılmaz’a ziyaret

Bağlar - 11 Aralık 2019 20:16 A A

Güçlü Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği (GÜÇSİYAD) Diyarbakır İl Başkanı Mervettin Tosunlu, Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz’ı ziyaret etti. Başsavcı Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Tosunlu, GÜÇSİYAD’ın Diyarbakır’ın ekonomik kalkınmasına hazırladıkları projeleri anlattı. Yılmaz da, ziyaretten duyduğunu memnuniyeti dile getirdi.

Kısa süre önce Diyarbakır’da kurulan ve Genel Başkanlığını Turgay Erence’nin yaptığı Güçlü Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği (GÜÇSİYAD) Diyarbakır İl Başkanı Mervettin Tosunlu, ziyaretlerini sürdürüyor.

GÜÇSİYAD İl Başkanı Tosunlu, Diyarbakır Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

GÜÇSİYAD DİYARBAKIR’A YATIRIM İMKANI SAĞLAYACAK

Hayırlı olsun dileklerinde bulunan Başkan Tosunlu, GÜÇSİYAD’ın kent ekonomisinin ivme kazanmasına yönelik yaptığı ve yapacağı çalışmalar ile projeleri anlattı. Diyarbakır’ın ekonomisine destek sunmak anlamında yeni yatırımcıların kentte gelmesi için devam eden görüşmelerinin son aşamaya geldiğini ifade eden Başkan Tosunlu, özellikle son dönemlerde kentte el birliğiyle sağlanan huzur ve güven ortamıyla birlikte yatırımların kentte gelmek istediğini savundu. Tosunlu, GÜÇSİYAD Ailesi olarak, her zaman Diyarbakır ve Bölgenin ekonomisine destek için çalışma yürüteceklerini de sözlerine ekledi.

BAŞSAVCI YILMAZ, ZİYARETTEN MEMNUNLUK DUYDU

Başsavcı Ali İrfan Yılmaz da ziyaretten duyduğunu memnuniyeti dile getirerek, GÜÇSİYAD’ı yakından takip ettiğini, projeleriyle kent ekonomisine hiç kuşkusuz katkılarının olacağını söyledi.

Bu haber 1605 kez okundu.
Bağlar - 20:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.