33° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

GÜNTİAD Başkanı Mehmet Dalkıran’dan Anneler Günü mesajı

Diyarbakır - 9 Mayıs 2021 13:24 A A

Güneydoğu Tekstil Sanayi ve İşadamları Derneği (GÜNTİAD) Başkanı Mehmet Dalkıran, “Anneler günü” münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Yayımladığı mesajında tüm annelerin gününü kutlayan Başkan Dalkıran, “Annelerimiz, yeryüzünde en kutsal görevi üstlenen, karşılıksız sevgi, hoşgörü ve mutluluğumuzun kaynağı, bizleri dünyaya getiren ve iyi bir şekilde yetişmemizi sağlayan en değerli varlığımızdır. Karşılıksız sevmenin en güzel örneklerini veren annelerimiz, aynı zamanda geleceğimizin teminatı, milletimizin maddi varlığının güvencesi, birlik ve bütünlük içinde yaşayabilmemizin de en önemli manevi kaynaklarıdır. Varlığıyla hayata anlam katan, şefkat dolu yüreğiyle çocuklarına yol gösteren annelerimizin hakkı hiçbir şekilde ödenemez” dedi.

“ANNE SEVGİSİ, SEVGİLERİN EN BÜYÜĞÜ, EN KIYMETLİSİDİR”

Dalkıran mesajında, Anne sevgisi, sevgilerin en büyüğü, en kıymetlisi olduğunun altını çizerek, “En değerli varlığımız, baş tacımız annelerimizin tek beklentisi ise sevgidir. Onları mutlu etmek, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmak, annelerimiz için en büyük armağandır. Onların gülen yüzleri bizler için de en değerli hazinedir. Cennetle müjdelenen annelerimizi sadece anneler gününde değil, ömür boyunca sevgi, saygı ve muhabbetle kucaklamalıyız. Yüreğinde taşıdığı sınırsız sevgi ve sabırla, değeri biçilemeyen tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bu haber 315 kez okundu.
Diyarbakır - 13:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.