Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

GÜNTİAD’da Olağanüstü Kongre kararı alındı

Diyarbakır - 23 Kasım 2021 09:29 A A

Güneydoğu Tekstil Sanayi ve İş İnsanları Derneği (GÜNTİAD), 4 Aralık 2021 tarihinde Olağanüstü Genel Kurul yapma kararı aldı.

İstihdamın ana lokomotifi olarak bilinen tekstil sektörünün bölgedeki en örgütlü kurumu olan GÜNTİAD, 31 Ocak 2020 tarihinde 3’ncü Olağan Genel Kurulu’nu yapmış, başkanlığa iş insanı Mehmet Dalkıran’ı seçmişti.

GÜNTİAD Yönetim Kurulu, bugün oy birliği ile aldığı Olağanüstü Genel Kurul kararına ilişkin yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“31.01.2020 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurulu’nda seçilen Yönetim Kurulumuz, pandemiye rağmen ilk günden bu yana herkese eşit mesafede olmuş ve başta Tekstil İhtisas OSB olmak üzere hiçbir yerde usulsüzlük ya da ayrımcılık yapılmamış, tam tersine herkese açık bir şekilde yardımcı olunmuştur. Seçildiğimiz ilk günde dediğimiz gibi şahısların değil GÜNTİAD’ın kurumsal kimliği ön plana çıkarılmıştır. Ancak bazı Üyelerimiz somut olarak hiçbir delil göstermeden Olağanüstü Kongre’ye gidilmesi için imzalar toplamıştır. Yönetim Kurulu olarak tüm üyelerimize ve sektörümüze olan saygımızdan dolayı Web sitemizde de belirttiğimiz gibi oy birliği ile Olağanüstü Genel Kurul kararı alınmıştır. Olağanüstü Genel Kurul toplantısı 4 Aralık 2021 Cumartesi günü 11.00’da Demir Otel’de yapılacak. Çoğunluk sağlanmadığı takdirde kongre 1 hafta sonra aynı yer ve saatte gerçekleştirilecektir”

Bu haber 274 kez okundu.
Diyarbakır - 09:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.