-3° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Güzeloğlu 19 Mayıs’ı İstiklal Marşını Okuyarak kutladı

Diyarbakır - 20 Mayıs 2020 16:09 A A

Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101. yılını bayraklar eşliğinde İstiklal Marşı’nı okuyarak kutladı.

Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu, yeni tip koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında toplu olarak kutlanılmayan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101. yılını Diyarbakır Stadyumu’nda Milli Sporcularla ay yıldızlı bayraklar eşliğinde İstiklal Marşı’nı okuyarak kutladı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayan Güzeloğlu, ‘’Bugün Cumhuriyetimizin 101 yıl önce başlayan kurtuluşunun coşkusunu yaşıyoruz. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve devleti için canını seve seve feda eden şehitlerimizi rahmetle anıyorum” dedi. Mübarek Kadir Gecesi’nin 19 Mayıs’a denk geldiğini hatırlatan Güzeloğlu, tüm İslam Aleminin Kadir Gecesi’ni kutlayarak hayırlara vesile olmasını diledi.

Bu haber 340 kez okundu.
Diyarbakır - 16:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.