-4° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Güzeloğlu TÜMSİAD yönetimiyle bir araya geldi

Bağlar - 25 Kasım 2019 14:09 A A

Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu ‘İş Dünyası Buluşmaları’ kapsamında TÜMSİAD Diyarbakır yönetimiyle bir araya gelerek istişarede bulundu.

Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu, ‘İş Dünyası Buluşmaları’ kapsamında Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Diyarbakır yönetimiyle bir araya geldi.

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği yönetim kurulu üyeleri ile Kayapınar ilçesinde bir otelde yapılan kahvaltılı toplantı programına Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu’nun yanı sıra, TÜMSİAD Diyarbakır Şube Başkanı Hüseyin Oğulmuş, TÜMSİAD Yönet kurulu üyeleri ve Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları katıldı.

Vali Güzeloğlu’nun iş insanlarına kentte yürütülecek çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdiği toplantıda, iş insanlarının görüş ve önerilerini dinledi.

Bu haber 582 kez okundu.
Bağlar - 14:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.