28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Halkbank Diyarbakır OSB Şubesi hizmete başladı

Diyarbakır - 31 Aralık 2019 18:07 A A

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yönetim kurulu üyelerinin girişim ve çabaları sonucu, Halkbank Genel ve Diyarbakır Bölge Müdürlükleri’nin oluruyla Diyarbakır OSB’de açılan Halkbank Şubesi, yeni yılın ilk gününden itibaren OSB sanayicisine hizmet vermeye başladı.

Diyarbakır OSB Yönetim Kurulu Üyeleri, Halkbank OSB Şubesi Müdürü Gökhan Mathav’a ziyaret ederek, hayırlı olması dileğinde bulundu.

Banka şubesinin açılmasıyla birlikte sanayicilerin şehir merkezindeki banka şubelerinde beklemekten kurtulduğunu OSB Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Odabaşı, “Burada bir banka şubesinin açılması, bizim için ve sanayicilerimiz için çok büyük bir rahatlık sağlayacaktır. Şubenin açılmasında emeği geçen başta Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Halkbank Diyarbakır Bölge Müdürü Tuncay Baytaşoğlu ve Organize Sanayi Bölgesi Şubesi Sorumlusu Yücel Yıldırım beye kurumum ve sanayicilerimiz adına çok teşekkür eder, şükranlarımı sunuyorum. Bu şubenin bizim için anlamı, sadece bir banka şubesi olmanın ötesinde çok daha büyük bir anlam ifade ettiğini belirtmek isterim. 25-30 kilometre ötedeki şehir merkezindeki bankalara gitmek zorunda kalan sanayicilerimiz, yada fabrika yöneticileri, zamanlarının büyük bir bölümünü burada geçirmek zorunda kalıyordu. Ama burada açılan banka şubesiyle çok daha kısa sürede işlemlerini yaparak, zamandan kazanabilecek. Banka şubesinin açılmasında, büyük gayret ve çaba gösteren yönetim kurulu üyelerimize de teşekkür ediyorum. Yönetim olarak, OSB’ye hizmet için elimizden geleni yapıyoruz. Yeni yıla güzel bir haberle başlıyoruz. Bu anlamda, 2020’nin ülkemize, bölgemize ve kentimize sağlık, mutluluk, birlik, beraberlik ve bereket ve başarı getirmesini diliyorum” dedi.

Bu haber 1606 kez okundu.
Diyarbakır - 18:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.