12° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Hançerlenen Servet, yaşam mücadelesini kaybetti

Diyarbakır - 1 Eylül 2020 13:28 A A

Diyarbakır’ın Kayapınar İlçesindeki 15 Temmuz Şehitler Parkı’nda hançer ile yaralanan Lise son sınıf öğrencisi 17 yaşındaki Servet Boğatoğrul, 4 günlük yaşam mücadelesini kaybetti. Tedavi gördüğü hastanede bugün yaşamını yitiren Boğatoğrul, toprağa verilirken, olay sonrası kayıplara karışan cinayet zanlısı M. H.’nin yakalanması için aramaların sürdürüldüğü bildirildi. Boğatoğrul ailesi, acılarının bir nebze olsun dinmesi için oğullarının katil zanlısının biran önce yakalanmasını istedi.

Alınan bilgiye göre, olay 4 gün önce 15 Temmuz Şehitler Parkında meydana geldi. Lise son sınıf öğrencisi 17 yaşındaki Servet Boğatoğrul, henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı bir grup ile tartıştı. Kavgaya dönüşen tartışmada araya giden Boğatoğrul, M. H.’ Adlı şahıs tarafından hançerlendi.

Böbrek kısmından aldığı hançer darbesi sonucu yaralanan Boğatoğrul, Selahattin Eyyübi Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. İki kez ameliyat olan Boğatoğrul, daha sonra Dicle Üniversitesi Hastanelerine sevk edildi. Burada da yapılan müdahalelere rağmen Boğatoğrul, bugün yaşam savaşını kaybetti.

Ailesi tarafından cansız bedeni hastane morgundan alınan Boğatoğrul, Yenişehir ilçesi Şehitlik semtindeki Alipınar Mezarlığında toprağa verildi. Bu arada, Emniyet Müdürlüğü cinayet Bürosu ekipleri, M.H.’yi cinayet zanlısı olarak her yerde arıyor.

Hayatının baharında çocuklarını toprağa veren acılı Aile, oğullarının katilinin bulunmasını isteyerek, böylelikle az da olsa acılarının hafifletileceğini söylediler.

Sait BAYRAM’ın Özel Haberi

Bu haber 2213 kez okundu.
Diyarbakır - 13:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.