23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Hani Belediye Başkanı Lale, el dezenfektanı dağıttı

Diyarbakır - 4 Mayıs 2020 20:44 A A

Hani Belediyesi, koronavirüsle mücadele kapsamında toplum sağlığını korumak için yoğun bir mesai harcıyor. Hani Belediye Başkanı İbrahim Lale, ilçe merkezindeki esnafa el dezenfektanı dağıttı.

Diyarbakır’ın Hani İlçe Belediyesi koronavirüsle (COVİD 19) mücadelesini aralıksız sürdürüyor.

Toplum sağlığını önceleyen çalışmalara ağırlık veren Hani Belediyesi, salgın hastalığın ortaya çıkmasının ardından ilçe merkezinde başlattığı temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarını büyük bir hızla sürdürüyor.

Çalışmalar kapsamında Hani Belediye Başkanı İbrahim Lale, hem esnafın hem de vatandaşların sağlığı için el dezenfektanı dağıttı.

Hani Belediyesi Zabıtası da, ilçe merkezinde giriş ve çıkışları başta olmak üzere sosyal mesafe kuralı, temizlik ve hijyen kurallarına uyulup uyulmadığını sık sık denetliyor.

Hani Belediye Başkanı İbrahim Lale, İlçe merkezinde esnafının temizlik ve hijyene daha fazla özen göstermesini istiyoruz. Vatandaşlarımızın konunun ciddiyetini kavramasını, virüsün bulaşmasını önlemek amacıyla alınmış tedbirlere uymasını istiyoruz. Bu virüsü her beraber, el ele vererek yeneceğiz” diye konuştu.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 998 kez okundu.
Diyarbakır - 20:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.