28° Açık
  • EURO 6.64
  • DOLAR 5.82

Hanililer AK Parti’nin Başarısını Kutluyor!

Diyarbakır - 1 Nisan 2019 21:23 A A

Diyarbakır’da İçişleri Bakanlığınca belediyeye görevlendirme yapılan Hani ilçesinde kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti adayı İbrahim Lale, başkanlığa seçildi.

DBP’li Belediye Başkanı Abdurrahman Zorlu’nun terör soruşturması kapsamında görevden alınmasının ardından belediyeye görevlendirme yapılan Hani’de 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde yüzde 42,98 oy oranı ile başkan seçilen Lale, seçim bürosunda tebrikleri kabul etti.

Lale, Hani’de vatandaşların AK Parti’nin 17 yıldır yaptığı hizmetleri gördüğü için kendisine destek verdiğini söyledi.

Seçim çalışmalarında vatandaşlara yapacağı projeleri anlattığını dile getiren Lale, şöyle konuştu: “Sadece AK Partili seçmenden oy almadık, her kesimden oy aldık. Bu halk bana güveniyor. Yıllardır terörün burada verdiği zararlar var. Bu sorunları çok iyi biliyoruz. Burayı huzura kavuşturacağız. Halkın gönlünü alarak, huzuru sağlayarak en güzel şekilde hizmet sunmak için çalışacağız.”

“HANİ HALKININ HİZMETKARI OLACAĞIZ‘’

 Lale, yıllarca belediyecilik hizmetlerinden mahrum kalan ilçeye hizmet ulaştırmak için çalışacaklarını aktararak, “AK Parti belediyeciliğiyle Hani’nin çehresi değişecek. Milletimiz de bunun farkında.” dedi.

Seçimde kendilerine destek veren vatandaşlara teşekkür eden Lale, şunları kaydetti: “Oy veren, vermeyen bütün kardeşlerime de teşekkürlerimi sunuyorum. Anlayışımız bütün halka hizmetkar olmaktır. Herkese gönül kapımız açık. Onlar bize gelmeseler biz onlara gideceğiz. 24 saat telefonumuz ve kapımız açık olacak. Her zaman halkımızın hizmetinde olacağız, onların hizmetkârı olacağız.”

Bu haber 277 kez okundu.
Diyarbakır - 21:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.