29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Hayvan pazarında kapılar neden söküldü?

Diyarbakır - 3 Ekim 2020 11:22 A A

Diyarbakır hayvan pazarında kapılar söküldü. Vatandaşlar söz konusu durumdan mağdur olduklarını belirterek: “Buradaki tüm kapılar söküldü, her gün hayvan kaybediyoruz” dedi.

Diyarbakır’da iki ay önce yenilenerek açılan merkez Sur ilçesine bağlı Çarıklı’da bulunan hayvan pazarında, hayvanları korumak için daha önce yapılan kapılar herhangi bir gerekçe sunulmadan söküldü. Durumdan mağdur olan vatandaşlar kendi yöntemleriyle hayvanları korumaya çalışıyor.

Yapılan bu uygulamanın keyfi olduğunu belirten bir vatandaş: “Hayvan Pazarı müdürü buradaki kapıları hiçbir neden yokken söktürdü. Burada hayvanlarımızı korumak için kimimiz ayakta nöbet tutuyoruz, kimimiz çadır kurmuşuz. Buna rağmen her gün hayvan kaybediyoruz. Mağduruz, bu soruna ilgili birimlerden çözüm bekliyoruz’ dedi.

Bu haber 714 kez okundu.
Diyarbakır - 11:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.