11° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Hem güldürdü, hem hediye verdi!

Diyarbakır - 2 Mart 2019 23:06 A A

Dicle Üniversitesi Kongre Kültür Merkezi’nde gençlerle buluşan ünlü komedyen Cem Yılmaz Diyarbakırlılara neşe dolu anlar yaşattı. Ünlü komedyeni soru yağmuruna tutan öğrencilerden birçoğuna Cem Yılmaz, kahve makinesi hediye etti.

Türkiye’de her renkten insanı esprileriyle kahkahaya boğan ünlü komedyen Cem Yılmaz, bugün Dicle Üniversitesi Kongre Kültür Merkezi’nde Diyarbakır’daki vatandaşları güldürdü. Cem Yılmaz’ın gösterisine Diyarbakır’da yoğun ilgi vardı. Kongre Kültür Merkezi hınca hınç dolarken, birçok genç gösteriyi ayakta izlemek zorunda kaldı. Kongre Kültür Merkezi’nde ayakta, merdivenler üzerinde kendine yer bulan izleyiciler kendini şanslı sayarken, bilet bulmadığı için gösteriyi izleyemeyen çok sayıda Cem Yılmaz hayranı vardı.

Gösterisinin büyük bölümünü öğrencilerin sorularını yanıtlamaya ayıran Yılmaz, her ne kadar aradığı kalitede sorulara rastlamasa da öğrencilerin sorularını yanıtsız bırakmadı. Gösterinin ilk bölümünde İlahiyat Fakültesi öğrencileri üzerinden esprilerini sürdüren Yılmaz, izleyicilerden büyük alkış aldı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, gençlerin ağırlıkta olduğu izleyici kitlesinin yoğun ilgisiyle karşılaşırken, gülmekten gözleri yaşaran izleyicilere Diyarbakır’da tatlı bir anı bıraktı.

Soru sormak için söz alan gençlerin önemli bir bölümü Cem Yılmaz ile birlikte selfi çektirmek istedi. Gençlerin isteğini geri çevirmeyen ünlü komedyen, iki kişi ile ile sahnede selfi çektirdi.

HBerçem Kartal Altunakar / Ali Abbas Yılmaz-Tigris Haber

Bu haber 1754 kez okundu.
Diyarbakır - 23:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.