Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

İl Gençlik Kolları Başkanı Melikoğlu: ‘AK Parti Bir vefa hareketidir’

Çermik - 29 Mart 2021 18:46 A A

AK Parti Diyarbakır İl Gençlik Kolları, uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitiren eski İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Koca’ya vefa ziyaretinde bulundu. Koca’nın kabrini ziyaret ederek, dualarda bulunan İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmed Masum Melikoğlu ve eski Gençlik kolları Başkanları, daha sonra AK Parti Çermik İlçe Başkanı Hayrettin Kızılarslan ve Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’na da nezaket ziyaretleri gerçekleştirdi. İl Gençlik Kolları Başkanı Melikoğlu, AK Parti’nin bir vefa hareketi olduğunun altını çizerken, merhum Koca’nın babasının ziyarette oldukça duygulandığı gözlemlendi.

Kısa bir süre önce AK Parti Diyarbakır İl Gençlik Kolları Başkanlığı’na atanan Ahmet Mahsum Melikoğlu, eski İl Gençlik Kolları Başkanları Abdülkadir Akman, Ali Evsen, Celal Durmaz ve Muharrem Kurt ve yönetim kurulu üyesi bir heyet ile birlikte Çermik’i ziyaret etti.

Bir dönem AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı yapan 2015 yılında uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitiren merhum Yunus Koca’nın Çermik’teki kabristanını ziyaret eden Melikoğlu ve beraberindekiler, Fatihalar ve dualar okuyarak, vefalarını gösterdi. Merhum Koca’nın Babası Abdulkadir Koca’nın ziyaret karşısında duygulandığı gözlendi.

Koca’ya vefalarını gösteren İl Gençlik Kolları Başkanı Melikoğlu ve beraberindekiler daha sonra AK Parti Çermik ilçe Başkanı Hayrettin Kızılarslan’ı ziyaret etti.

Başkan Kızılarslan ile parti çalışmaları hakkında istişarelerde bulunan Melikoğlu ve heyeti, daha sonra başarılı hizmetlerle Çermik halkının gönlünde taht kuran Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’na da nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette, Belediyenin gençliğe yönelik projeleri hakkında istişarelerde bulunulurken, Başkan Karamehmetoğlu da ziyaretinde duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“AK PARTİ BİR VEFA HAREKETİDİR”

Ziyaretler hakkında kısa bir değerlendirmelerde bulunan AK Parti Diyarbakır İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmed Masum Melikoğlu, Çermik’e merhum Yunus Koca’ya vefalarını göstermek adına gittiklerini ifade ederek, “Önceki dönemlerde İl gençlik kollarımızda görev alan başkanlarla görüşerek, gerekli istişarelerde bulunduk. Ve bir dönem bizim gibi bu görevi yapan ve bir eksik olan Yunus Koca başkanımızı kabri başında hep birlikte ziyaret edip,. Vefamızı göstermek istedik. AK parti bir vefa hareketidir, hiçbir zaman geçmişini unutmaz, geçmişindeki herkes ile sürekli istişare halinde olur. Ve yol haritasını bu istişarelerle belir ve o şekilde bayrağı en iyi şekilde taşımaya gayret eder” diye konuştu.

 Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 1568 kez okundu.
Çermik - 18:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.