23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

İl Sağlık Müdürü Tekin göreve başladı

Diyarbakır - 2 Aralık 2019 17:01 A A

Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğüne atanan Dr. Cihan Tekin, bugün itibariyle yeni görevine başladı.

Diyarbakır’da bugüne kadar en uzun süre görevde kalan İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Sait Avar sürpriz biçimde istifa kararı almıştı.  Sosyal medya hesaplarından istifa ettiğini duyuran Avar’ın yerine Elazığ Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Cihan Tekin atandı.

Avar’ın yerine atanan Tekin, 1996-1997 yılları arasında Konya ili daha sonrasında da Elazığ ilinde değişik sağlık kurumlarında görev aldı. 2007 yılında Elazığ İl Sağlık Müdür Yardımcısı akabinde de Bingöl İl Sağlık Müdürü olarak görev yapan Tekin, Diyarbakır İl Sağlık Müdürü olarak görevine başladı.

Yeni İl Sağlık Müdürü Tekin’in göreve başladığını duyan vatandaşlar, Tekin’den Diyarbakır sağlığı adına önemli çalışmalar beklediklerini söyledi.

Bu haber 1497 kez okundu.
Diyarbakır - 17:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.