28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

İlaçlamanın tek adresi: Gözdem İlaçlama ve Dezenfekte

Diyarbakır - 29 Mayıs 2020 15:00 A A

Diyarbakır’da yeterli donanım ve eğitimli personele sahip köklü firma olan Gözdem İlaçlama ve Dezenfekten firması, yasal izinleri bulunan, kaliteli ilaçlar ve bilinçli ekiple tertemiz yaşam alanları sunuyor. Firma ev ve işyerlerine itina ile uygun fiyatta ilaçlama yapıyor.

Gözdem İlaçlama ve Dezenfekte Firması yetkilileri, İnsanlarla iç içe yaşamayı seven, insanların bulundukları mekânları yuva tutan ve engel olunmadığında veya önlem alınmadığında ciddi sağlık sorunlarına yol açar böcek türleri ciddiye alınması gereken önemli bir konu olduğunu vurgulayarak, şunları söylediler:

“BÖCEK İLAÇLAMA DA BAZI HUSSUSLARA DİKKAT EDİLMEZSE SAĞLIK TEHLİKEYE ATILIR”

“Özellikle yaz aylarında hemen her halı, kilim, örtü altına kolayca sızan ve insanlar olmadığı zamanlarda da evin içine kadar girerek yaşam kalitemizin düşmesine sebep olan böceklere karşı alınacak en önemli ve etkili tedbir kaliteli bir ilaçlama olmalıdır. Bireysel yaptığımız böcek ilaçlama işlemlerinde bazı hususlara dikkat etmediğimiz zaman sağlığımızı tehlike atmış oluruz. Çabuk çoğalma ve üreme özelliğine sahip canlılar olan bu böceklere karşı alanında uzman ve profesyonel böcek ilaçlama firmalarından yardım almak hem sağlığınızı koruma altına almak ve hem de alınan önlemin uzmanlar tarafından yapılarak garantili ve kesin sonuçlar vermesi açısından son derece önemlidir.

EĞİTİMLİ PERSONELE SAHİP DİYARBAKIR’IN EN KÖKLÜ FİRMASI

Dokundukları, gezindikleri yerlere mikrop, bakteri ve hastalık yayan farelere karşı mutlaka uzmandan yardım almak gereklidir. İlkel yollarla yapılan fare ilaçlama uygulaması sonucunda fare evin her hangi bir yerinde ölmesi çekilmez bir koku yayılmasına ve kurtlanmasına yol açar.

“UYGUN FİYATTA TERTEMİZ YAŞAM ALANLARI SUNUYORUZ”

Gözle görülmesi zor olan ve her türlü ortamdan insana kolayca geçen bitler içinde yine bit ilaçlama işlemi özenle ve titizlikle yapılması gerekir. Firmamız bu konuda yeterli donanım ve eğitimli personele sahip köklü bir firmadır. Yasal izinleri bulunan, kaliteli ilaçlar ve bilinçli ekiple tertemiz yaşam alanları sunuyoruz”

Bu haber 879 kez okundu.
Diyarbakır - 15:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.