12° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

İntihar eden vatandaşın cesedi covid-19 testi için bekletildi

Diyarbakır - 30 Ağustos 2020 15:36 A A

Bağlar’da intihar eden 60 yaşındaki Manifaturacı İsa Budak, koronavirüs testi için saatlerce bekletildikten sonra defnedildiği ileri sürüldü.

Diyarbakır’ın Bağlar ilçesi 5 Nisan mahallesinde dükkan işleten Manifaturacı İsa Budak (60) sabah saatlerinde işyerinde ölü olarak bulundu. İntihar ettiği ileri sürülen Budak’ın cenazesi ambulansla Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Budak’ın cenazesi koronavirüs testi için saatlerce bekletilirken yapılan test sonrası negatif olduğu anlaşıldıktan sonra otopsi yapıldı. Budak’ın cenazesi gece geç saatlerinde ailesi tarafından Yeniköy Mezarlığı’na defin edildi.

Ailesi ve esnaf arkadaşlarının aktarımına göre intihar edebilecek her hangi sebebinin bulunmadığı öğrenilen Budak’ın sabah erken saatlerinde evden çıktığı eşini telefonla aradıktan sonra silah sesinin geldiği aktarıldı. Silah sesinin ardından dükkana gelen Budak’ın oğlu Şehmus Budak, babasının cansız bedeniyle karşılaştığı belirtildi.  (Kaynak: MA)

Bu haber 1267 kez okundu.
Diyarbakır - 15:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.