13° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

‘İş Dünyası Buluşmaları’ devam ediyor

Diyarbakır - 21 Kasım 2019 16:51 A A

Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu ‘İş Dünyası Buluşmaları’ kapsamında ASKON Diyarbakır yönetimiyle kahvaltıda buluştu.

Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu, ‘İş Dünyası Buluşmaları’ kapsamında kentteki iş insanlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Güzeloğlu, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Diyarbakır yönetimiyle kahvaltıda buluştu.

Kayapınar ilçesinde bir otelde yapılan kahvaltılı toplantı programına Güzeloğlu’nun yanı sıra, ASKON Diyarbakır Şube Başkanı Cevdet Nasıranlı, ASKON Yönetimi ve üyeleri ile Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları katıldı. Kahvaltı programının yapıldığı otelin girişinde ASKON Diyarbakır Şube Başkanı Cevdet Nasıranlı ve yönetimi tarafından karşılanan Güzeloğlu, davete katıldıkları için teşekkür etti. Kahvaltı programının ardından Güzeloğlu, iş insanlarına kentte yürütülecek çalışmalar hakkında bilgi verdi, sorun ve talepleri dinledi.

Bu haber 1026 kez okundu.
Diyarbakır - 16:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.