33° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

İş insanı Mehmet Cansız’a teşekkür plaketi

Bağlar - 14 Temmuz 2021 15:27 A A

Mehmet Cansız Ortaokulu Müdürü Kenan Babacan ve Müdür yardımcıları, Lilafix Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cansız’ı ziyaret etti. 16 Derslikli Özel okul standartlarındaki okulu Bağlar ilçesine ve Eğitim camiasına kazandırdığı için Cansız’a teşekkür eden Babacan ve beraberindekiler plaket taktim ettiler.

Öğrencisi olduğu okula vefa borcunu okulu sıfırdan yaparak eğitim camiasına teslim eden Lilafix Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cansız’a teşekkür ziyareti sürüyor.

Adını verdiği Mehmet Cansız Ortaokulu Müdürü Kenan Babacan, Müdür yardımcıları ile birlikte Lilafix Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cansız’ı makamında ziyaret etti.

Kendilerine böylesi güzel ve modern bir okulu hediye eden iş insanı Mehmet Cansız’a teşekkür eden Babacan, plaket taktim etti.  Ziyaretini Sosyal Medya aracılığıyla duyuran Babacan, “Mehmet Cansız Ortaokulunu bizlere hediye eden Lilafix yönetim kurulu başkanı Sayın Mehmet Cansız’a Teşekkürlerimizi takdim ettik” dedi.

Plaketi alan İş insanı Mehmet Cansız da, Bu tavrının yaşadığı topluma olan borcu olduğunu belirterek, tüm hayırseverleri bir kez daha eğitime destek vermeleri yönünde çağrıda bulundu.

Bu haber 454 kez okundu.
Bağlar - 15:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.