25° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

İş ve siyaset dünyasını buluşturan düğün!

Diyarbakır - 2 Aralık 2019 09:15 A A

Diyarbakırlı iş adamı Hüsnü Pervane ile Tuba Özkaya, bu akşam Diyarbakır’da düzenlenen düğünle evlendi. Pervane ve Özkaya çiftinin Diyarbakır’daki düğünü, kentteki iş dünyasını ve STK temsilcilerini de bir araya getirdi.

DTSO Meclis Üyesi, OSGİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Güneydoğu Ekspres Gazetesi’nin İmtiyaz Sahibi olan işadamı Hüsnü Pervane, bu akşam Tuba Özkaya ile dünya evine girdi. Diyarbakır’da düzenlenen düğüne Pervane ve Özkaya ailelerinin yanı sıra kentteki STK temsilcileri ile iş dünyasının saygın isimleri de katılım gösterdi.

Çiftlerin nikah şahitliğini HDP Şanlıurfa Milletvekili Nimettullah Erdoğmuş, Sur Belediyesi Eşbaşkanı Filiz Buluttekin, HDP Diyarbakır İl Örgütü Eş Başkanı Hülya Alökmen Uyanık,  DTSO eski Başkanı Ahmet Sayar ve OSGİAD Başkanı Şükrü Adanır yaptı. Davetliler, nikahtan sonra halaylar çekti.  Eğil Belediyesi Eşbaşkanı Mustafa Akkul, düğünde halay başını çekti. Nikahtan sonra Evlenme Cüzdanı, gelin Tuba Özkaya’ya takdim edildi.

Bu haber 5053 kez okundu.
Diyarbakır - 09:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.