31° Az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

İşadamı Kahraman otelini sağlık çalışanlarına tahsis etti

Diyarbakır - 4 Nisan 2020 19:39 A A

Diyarbakırlı İşadamı Murat Kahraman Merkez Sur ilçesindeki otelini koronavirüs salgını nedeniyle sağlık çalışanlarına ücretsiz tahsis ettiğini açıkladı. Kahraman, Sağlık çalışanların evlerine gidip sevdiklerine hastalığı bulaştırma korkuları olduğundan otelini sağlık çalışanlarına ücretsiz tahsis ettiklerini söyledi.

Diyarbakırlı işadamı ve kanaat önderi Murat Kahraman, Sur İlçesi’ndeki Şeker isimli otelini sağlık çalışanları için tahsis ettiğini açıkladı.

Koronavirüs salgını başladığında otelde gerekli dezenfektasyon çalışmaları yapan Kahraman, oteli sağlıkçılar için tahsis ettiğini duyurdu. Kahraman, “Koronavirüs ile mücadelede sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür etsek az. Sağlık çalışanlarımıza mesaileri dışında dinlenebilmeleri için otelimizi tahsis ettik. Lütfen evde kalmaya devam edelim” dedi.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 1267 kez okundu.
Diyarbakır - 19:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.