31° Az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

İşadamı Tosunlu 2023 Vizyon Bölge Başkanı oldu

Bağlar - 29 Mart 2020 11:33 A A

Güçlü Sanayici ve İş Adamlar Derneği (GÜÇSİYAD) Güneydoğu Bölge Başkanı Mervettin Tosunlu’ya büyük onur. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği vizyoner hedefler doğrultusunda kurulan ‘2023 Vizyon Destek Derneği’ Genel Merkez Yönetim Kurulu tarafından yapılan görevlendirme ile GÜÇSİYAD Güneydoğu Bölge Başkanı Mervettin Tosunlu, Genel Başkan Baş Danışmanı sıfatıyla Derneğin Güneydoğu Bölge Sorumluluğuna atandı.

Derneğin Genel Başkanı Cengiz Özbay’ın teklifi üzerine, Genel Merkez Yönetim Kurulu tarafından alınan kararla, GÜÇSİYAD Diyarbakır ve Güneydoğu Bölge Başkanlığı görevini başarıyla sürdüren Mervettin Tosunlu’ya bu görev tevdi edildi.

Açıklamalarda bulunan Mervettin Tosunlu, şunları söyledi:

“Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, ülkemizi Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. Yılı olan, 2023 Hedeflerine taşıyacak vizyoner projelerin hayata geçirilmesini hedefleyen, ‘2023 2023 Vizyon Destek Derneği’nin Genel Başkan Baş Danışmanı ve Güneydoğu Sorumlusu olarak atanmış bulunmaktayım. Bu hedefler doğrultusunda tüm olanak, bilgi ve kabiliyetlerimle Aziz vatanımıza, Saygıdeğer halkımıza ve Ümmeti Muhammed’e (S.A.V)’e, hizmet üretebilme noktasında gayret göstereceğimi özellikle belirtir, Devlet Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve devletimizin hizmetinde gece gündüz çalışacağımı belirtmek isterim.

“TÜRKİYE SEVDALISI BÜTÜN DOSTLARIMI AYNI SAFLARDA GÖRMEK İSTERİM”

Türkiye sevdalısı bütün dostlarımı da, aynı saflarda görmekten onur duyacağımı özellikle belirtmek isterim. Şahsıma duydukları güven ve bana tevdi ettikleri bu görev dolayısıyla ‘2023 2023 Vizyon Destek Derneği Genel Başkanı Sayın Cengiz Özbay ve tüm Yönetim Kuruluna, GÜÇSİYAD Genel Başkanımız  Sayın Turgay Erence ve Yönetim Kurulu ile tüm dava arkadaşlarıma, en samimi duygularımla teşekkür ederim, beraber çıktığımız bu kutlu yolculukta hepsine başarılar dilerim”

TOSUNLU’YA GÖREV VERİLMELİ BÖLGEDE OLUMLU KARŞILANDI

Bölgede sayılan ve sevilen bir aileye mensup olan, bugüne kadar bir çok defalar husumetli aileleri barıştırarak, kan davalarının bitmesinde önemli katkılar olan, ekonomik durumu elverişli olmayan ailelere yaptığı yardımlarla Diyarbakır halkının gönlünde taht kuran Mervettin Tosunlu’ya bu görevin verilmesi, kentte bir hayli olumlu karşılandı.

TOSUNLU TEBRİK EDİLDİ

Aynı zamanda bir kanaat önderi olan Mervettin Tosunlu’nun, Diyarbakır’a katkı sağlayacak projelerin hayata geçirilmesi, istihdama ve kent ekonomisine katma değer katacak vizyoner bir bakış açısı olduğunu ifade eden vatandaşlar ve muhtelif meslek gruplarına mensup yöneticiler, Tosunlu’yu tebrik ederek, görevinde başarılar dilediler.

Bu haber 979 kez okundu.
Bağlar - 11:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.