11° Açık
  • EURO
  • DOLAR

İYİ Parti Bölge İl Başkanları toplantısı yapıldı

Diyarbakır - 7 Haziran 2019 11:54 A A

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı, Devlet Eski Bakanı Mehmet Salim Ensarioğlu, Ramazan bayramı nedeniyle geldiği Diyarbakır’da partililerle bayramlaştı. Partililerin bayramını kutlayan ve esnaf ziyaretlerinde bulunan Ensarioğlu, daha sonra Diyarbakır, Mardin, Siirt, Şanlıurfa ve Mardin İl ve İlçe başkanları ile 23 Haziran’da yapılacak İstanbul seçimleriyle ilgili değerlendirme toplantısı yaptı.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı, Devlet Eski Bakanı Mehmet Salim Ensarioğlu, Ramazan bayramı nedeniyle Diyarbakır’a geldi. Partililerle bayramlaşan, esnaf ziyaretlerinde bulunan Ensarioğlu, daha sonra Bölge İl Başkanları toplantısına katıldı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in talimatıyla, Milli İttifakı Adayı Ekrem İmamoğlu’na destek vermek için İstanbul’da yapılacak seçim çalışmaları hakkında yapılan değerlendirme toplantısına, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Salim Ensarioğlu’nun yanı sıra, Mardin İl Başkanı Süleyman Akar, Şanlıurfa İl Başkanı Fedai Çakmaklı, Siirt İl Başkanı Osman Aydart, Batman İl Başkanı Kısmet Çelik ve Diyarbakır İl Başkanı Vejdin Ensarioğlu katıldı.

Toplantıda, 23 Haziran İstanbul seçimleriyle ilgili çalışmalar hakkında istişarede bulunuldu.

İYİ Parti Diyarbakır İl Başkanı Vejdin Ensarioğlu, toplantının oldukça verimli geçtiğinin altını çizerek, Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu’na destek için çalışmalarını yoğunlaştırdıklarını söyledi.

Bu haber 2047 kez okundu.
Diyarbakır - 11:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.