Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

İYİ Partili Ensarioğlu: “Ekonomik sıkıntılar görmezden geliniyor”

Diyarbakır - 10 Kasım 2021 15:09 A A

İYİ Parti Diyarbakır İl Başkanı Vecdin Ensarioğlu ve il yönetimin ilçe gezileri devam ediyor. İYİ Parti yöneticileri en son Hani ilçesini ziyaret ederek, esnafın sorunlarını dinleyerek not aldı.

İl Başkanı Vecdin Ensarioğlu, iktidarın ekonomik politikalarının vatandaşı canından bezdirdiğini, yapılan zamların halkın belini büktüğünü söyledi. Ensarioğlu, sürekli ilçeleri dolaştıklarını, halkın dertlerini, sorunlarını dinlediklerini belirterek, “Sorunları not ediyoruz, daha sonra raporlayıp genel merkezimize gönderiyoruz. Vatandaşın sorunlarıyla yakından ilgiliyiz. Çözümlerimiz var, iktidarımızda bunları hayata geçireceğiz” dedi.

“EKONOMİK SIKINTILAR GÖRMEZDEN GELİNİYOR”

Halkın ekonomik sıkıntılarının görmezden gelindiğini söyleyen Ensarioğlu: “AK Parti ve cumhur ittifakı bileşenleri bizi sahadan çekmek istiyor. Halkın gerçek gündemi olan ekonomik sıkıntılarını görmezden gelerek gündemi değiştirmek için her türlü provokasyonu yapıyorlar yapacaklar ancak ne yaparlarsa yapsınlar bizi sahadan çekemeyecekler halkın ekonomik sıkıntılarını her gün dile getireceğiz ve onlar suni gündemlerle oyalanıp dursunlar, biz halkımızın geçim sıkıntısını ve esnafımızın sorunlarını her gün dile getirmeye devam edeceğiz. Dolayısıyla bu durum onların günden güne erimesine sebep olurken, halkım bize göstermiş olduğu sempati ve destek onları çok korkutuyor. Bingöl’de yaşanan benzeri provokasyonlar asla bizim ve halkımızın gündemi olmayacak, bu tür provokasyonlar bizi zayıflatmaz, aksine güçlendiriyor” diye konuştu.

Bu haber 555 kez okundu.
Diyarbakır - 15:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.