Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

İzmirliler Diyarbakır halayı çekti!

Diyarbakır - 8 Aralık 2018 15:57 A A

Diyarbakır’ın partner il olarak yerini aldığı 12. Travel Turkey İzmir Fuarı’nın ikinci gününde Diyarbakır standına olan yoğun ilgi devam ediyor.

Diyarbakır’ın partner il olarak yerini aldığı 12. Travel Turkey İzmir Fuarı’nın ikinci gününde Diyarbakır standına olan yoğun ilgi devam ediyor. Diyarbakır standında folklor ekibinin gösterileri ziyaretçiler tarafından ilgiyle izlendi. İzmirli  vatandaşlar, folklor  ekibiyle birlikte Diyarbakır  halayı çekti. 


Bu yıl Diyarbakır’ın partner il olarak seçildiği 12. Travel Turkey İzmir Fuarı ikinci gününde de ziyaretçilere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Fuarın ikinci gününde de Diyarbakır Standı ziyaretçiler tarafından ilgi görüyor. Fuarın ikinci gününde Kayapınar Belediyesi bünyesinde yer alan dengbejler seslendirdikleri stranlar ilgi ile dinlenirken,  Diyarbakır Halk oyunlarının folklor gösterileri ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Öte yandan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ile Diyarbakır Vali Yardımcısı Hacı Hasan Gökpınar, Diyarbakır standını ziyaret ederek stant yetkilileri ile sohbet etti. Diyarbakır Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri standı ziyarete gelenlerle birlikte halay çekti. Stantta renkli görüntüler oluştu.

Bu haber 2828 kez okundu.
Diyarbakır - 15:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.