Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Jiber yerelde üretimden gelen gücünü tüm Diyarbakırlılarla paylaşıyor

Diyarbakır - 30 Aralık 2020 21:48 A A

Covid -19 salgını küresel düzeyde tedarik zincirini önemli ölçüde bozdu. Hammaddeye erişimde yaşanan zorluklar, yeterli düzeyde üretimin yapılamamasını ve buna bağlı olarak fiyat artışlarını beraberinde getirdi.

Covid-19 temel olarak bir sağlık sorunu olmakla birlikte, etkisini ekonomik, sosyal ve psikolojik alanlarda da göstermiştir. Birçok ülke ekonomik olarak zorluk yaşamış, insanlar sosyal ve psikolojik olarak yıpranmıştır.

Dünyada ender rastlanan pandemi dönemlerinin anahtar kelimesi “dayanışma”dır. Bu sıkıntılı ve tüm dünyayı ayrım gözetmeksizin etkileyen süreçler, ancak dayanışma ruhu ile aşılabilir.

ÜRETİMDEN GELEN GÜCÜMÜZÜ DAYANIŞMA RUHU İLE PAYLAŞIYORUZ

Covid-19 bir kez daha yerelde üretimin ne kadar önemli olduğunu tüm dünyaya hatırlattı. Bu ve buna benzer olağanüstü durumlarda, temel ihtiyaç malzemeleri başta olmak üzere, tüm ihtiyaç ürünlerine zamanında ve ihtiyaç oranında erişim çok hayatidir. Bu da ancak güçlü bir üretim altyapısı ile mümkündür.

Jiber kurulduğu 1997’den bugüne yerelde üretimin gücüne inanarak yatırımlarını artırmıştır. Pandemiye rağmen yeni üretim tesisini tamamlayarak üretime devam etmektedir. Üretimden gelen gücünü tüm müşterileri ile paylaşmak Jiber için büyük bir mutluluk kaynağıdır.

Jiber kış sezonuna ve yeni yıla özel bazı ürün gruplarında büyük indirimlerle müşterilerine soğuktan korunma imkânı sunuyor. Termal ürünleri kullanarak hem soğuktan hem de soğuğa bağlı hastalılardan korunmak mümkün olacak.

Bunun yansıra pandemi nedeniyle zamanın önemli kısmını evde geçirdiğimiz şu dönemlerde, kaliteli ve rahat pijamalar en temel ihtiyacımız haline geldi. Jiber ürün gamı içerisinde yer alan yüksek kaliteli, esnek, rengarenk ve rahat pijamalar tüm Jiber Mağazalarında ve www.jiberstore.com.tr pazaryerinde müşterilerimize sunmanın mutluğunu yaşıyoruz.

Bu haber 542 kez okundu.
Diyarbakır - 21:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.