33° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.50
  • DOLAR 5.74

Kahraman: ‘Halkımız artık hizmet ve huzura oy verecek’

Diyarbakır - 29 Mart 2019 12:31 A A

AK Parti Kayapınar Belediye Meclis Üyesi adayı Murat Kahraman, Kayapınar İlçesinin huzura ve hizmete ihtiyacı olduğunu vurgulayarak, Slogan döneminin kapandığını, vatandaşların hizmet, huzur, iş ve istihdam taleplerini haykırmaya başladıklarını söyledi.

31 Mart’ta yapılacak Yerel Seçimlere 2 gün kala AK Parti Kayapınar Belediye Başkan adayı Cevdet Nasıranlı ve Belediye Meclis üyesi adayları çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Başkan adayı Nasıranlı ile birlikte Kayapınar’daki esnafların tamamını ziyaret eden Kahraman, köy ve mahalle ziyaretlerini de aralıksız olarak sürdürüyor.

‘’AK PARTİ’YE CİDDİ ANLAMDA TEVECCÜH VAR’’

Seçimlere 2 gün kala çalışmalarını değerlendiren Kahraman, “Yaptığımız ziyaretlerde halkımızın AK Parti’ye ciddi anlamda bir teveccühünü görüyoruz. Gittiğimiz her yerde kadınlarımız ve gençlerimiz, Kayapınar’a artık hizmet yapılmasını istiyor.

18 yıldır Kayapınar ilçemiz hizmete ve huzura muhtaç idi.. Ancak kayyumların atanmasıyla birlikte halkımız hizmet gördü. 18 yılda yapılmayan hizmetler kayyumlarla birlikte 2 yılda yapıldı. Halkımız son 2 yılda yapılan hizmetleri gördü. Daha fazla hizmet istiyorsa AK Parti Belediyeciliğe oy vermesi gerekir’’ dedi.

‘’31 MART AK PARTİ’NİN ZAFERİ İLE SONUÇLANACAKTIR’’

31 Mart seçimlerinin AK Parti’nin zaferi ile sonuçlanacağına işaret eden Murat Kahraman, ‘Ve Kayapınarımız hak ettiği hizmeti artık görecektir. Hak ettiği o güzel yaşantıyı, şehre olan hizmetleri görecektir. Artık Kayapınar yakalanan huzurun ve hizmetin devamını istiyor.

Gittiğimiz her yerde insanlarımız iki şey istiyor; Huzur ve Hizmet. Bunlarda ancak AK Parti’nin elleriyle gelecektir. AK Parti’li belediyelerimizin olduğu İl ve ilçelerde huzur ve hizmet var. Allah’ın izniyle 1 Nisan’dan itibaren Başkanımız Cevdet Nasıranlı’nın yönetiminde huzuru, hizmeti, gençlerimize ve kadınlarımıza istihdam imkanları yaratacağız’’ diye konuştu.

Bu haber 466 kez okundu.
Diyarbakır - 12:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.