33° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.50
  • DOLAR 5.74

Kahraman: ‘Kayapınar hak ettiği yere gelecek’

Diyarbakır - 28 Mart 2019 21:49 A A

AK Parti Kayapınar  Belediye Meclis Üyesi adayı Murat Kahraman,  Kayapınar’ın AK Parti belediyeciliği ile hak ettiği hizmet ile tanışacağını ifade ederek, seçimlerin son gününe kadar ziyaretlerini sürdüreceklerini söyledi.

Yerel seçimlere 2 gün kala Belediye Başkan adayları çalışmalarını hızlandırdı. Köy, mahalle, mezra, kent merkezinde ise esnaf ve ev ziyaretlerini sürdüren adaylar, 31 Mart için destek istiyor.

AK Parti Kayapınar Belediye Meclis Üyesi adayı Murat Kahraman, Belediye Başkan Adayı Cevdet Nasıranlı ile birlikte seçim ziyaretlerini sürdürüyor.

‘’İNSANLARIMIZ ARTIK HİZMET BEKLİYOR’’

Kayapınar Meclis Üyesi adayı Kahraman, yaptığımız ziyaretlerde ve gezilerde insanların artık hizmet, iş ve aş beklediklerine şahit olduğunu ifade ederek, ‘’Maalesef bugüne kadar Huzurevleri’ne hizmet gitmemiş. Bize tevazu gösterip bizi seçerlerse Huzurevleri’ne her türlü hizmet gidecek. İnsanlar şu an bizi nasıl bağırlarına bastılar ise seçildiğim takdir de kapım kapıları olacak sonra biz de hem Huzurevleri hem de tüm Kayapınar’ı insanlarının beklediği ve özlediği belediye hizmetini götüreceğiz. Belediye hizmeti sadece yol ve asfalt değil, sosyal belediyecilik ile Kayapınar tanışacak. Bizim bu yola girişimizin ana temeli de sosyal belediyecilik olacak. Özellikle istihdam alanında devrim yapacağız. Kayapınar’da bundan sonra çocuklar taş değil kalem tutacak. Gençler iş sahibi olup kariyer yapacak, yapacağımız projeler ile Kayapınar hak ettiği yere gelecek” diye konuştu.

Bu haber 648 kez okundu.
Diyarbakır - 21:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.