28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kaldırım çalışmalarını inceledi, vatandaşlara misafir oldu

Bağlar - 26 Şubat 2021 10:04 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilçenin en büyük yerleşim yerlerinden olan Selahaddin Eyyubi Mahallesi’nde devam eden kaldırım yenileme ve parke taşı döşeme çalışmalarını inceleyerek Şeyh Şamil Mahallesi’nde kendisini davet eden vatandaşların evlerine misafir oldu. Beyoğlu, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncüsü olduğu bu kutlu yolda hizmetlerimizle milletimizin yaşamına ve yüreğine dokunmaya devam ediyoruz” dedi.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Selahaddin Eyyubi Mahallesi’nde belediyenin Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen kaldırım yenileme ve parke taşı monte etme çalışmalarını takip etti. Çalışmalar hakkında bilgi alan Beyoğlu, hizmetlerin eksiksiz ve özenle yapılması için de talimatlar verdi.

VATANDAŞLARIN EV DAVETLERİNİ YERİNE GETİRDİ

Başkan Beyoğlu, daha sonra Şeyh Şamil Mahallesi’nde kendisini evlerine davet eden vatandaşlara misafir oldu. Ev sakinleri tarafından karşılanan Beyoğlu, mahallede esnaf ziyaretinde de bulunarak sorun ve taleplerini dinledi, bazı işyerlerine girerek pandemi sürecinde yaşanan sorunlar hakkında bir süre sohbet etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gönül buluşmaları çağrısını düzenli hale getirdiklerini belirten Beyoğlu, “Milletimiz hamd olsun bizi seviyor ve her yerde yüksek teveccüh göstererek bağrına basıyor. Hizmetlerimizle gönüllere dokunuyoruz” dedi.

Bu haber 369 kez okundu.
Bağlar - 10:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.