17° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kamp Masrafları yine Özdemir’den

Diyarbakır - 24 Aralık 2018 17:52 A A

Amedspor ve Diyarbekirspor’un Antalya’da yapacağı devre arası ikinci etap kamp çalışmalarının giderleri Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir tarafından karşılanacak. İki takım da Özdemir’in sahibi olduğu otellerde kamp yapacak.

Özdemir, yıllardır başta Doğu ve Güneydoğu takımları olmak üzere Türkiye liglerinde yer alan bir çok kulübün kamp masraflarını karşılıyor.

AMEDSPOR, ANTALYA’YA GİTTİ

Ligin ilk yarısında 24 puan toplayarak devreyi 8. sırada tamamlayan Amedspor, devre arası kampını iki aşamalı olarak Antalya’da gerçekleştirecek. Kampın ilk etabı 25-31 Aralık tarihleri arasında, ikinci etabı ise 2-14 Ocak tarihleri arasında yapılacak.

Mirage Park Otel’de yapılacak olan kamp için akşam saatlerinde Antalya’ya gidecek olan Amedspor, 25 Aralık Salı günü ilk etap kamp çalışmasına başlayacak.

Yarıyıl tatili nedeniyle 1 Ocak gününü izinli olarak geçirecek olan Amedspor, 2 Ocak’ta ise ikinci etap kampa başlayıp lige hazırlık çalışmalarını hızlandıracak.

DİYARBEKİRSPOR, KENDİ EVİNDE BAŞLIYOR

Ligin ilk yarısını 25 puanla 6.sırada tamamlayan Diyarbekirspor ise önce kendi tesislerinde çalışacak, ardından Antalya’ya gidecek. Diyarbakır’daki çalışmalarına bugün başlayacak olan Diyarbekirspor,31 Aralık’a kadar burada çalışacak. Daha sonra futbolculara iki gün izin verilecek. Ardında 3 Ocak’ta Antalya’da toplanacak olan Diyarbekirspor, iki haftalık kamp gerçekleştirecek.

(Saffet AZBAY’ın Haberi)

Bu haber 1084 kez okundu.
Diyarbakır - 17:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.