27° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Karacadağ’da coşkulu karşılama

Bağlar - 11 Nisan 2021 13:40 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,mahalle sakinleri tarafından davet edildiği Karacadağ bölgesindeki Ortaören Mahallesi’nde coşkuyla karşılandı. Bağlar Belediyesi’nin hizmetleri   Karacadağ eteklerindeki  mahallede memnuniyet yarattı.

Mahalle sakinlerinin daveti üzerine Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin  Beyoğlu, Ak Parti İl Başkanı Muhammed Şerif Aydın, Ak Parti ilçe başkanları,çevredeki mahalle lerin muhtarları ve vatandaşların katılımı ile mahallede etkinlik düzenlendi.

“İLK KEZ BU KADAR HİZMET GÖRDÜK”

Ortaören Mahalle Muhtarı Edip Öztürk, ilk kez bu kadar fazla hizmet gördüklerini, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun tüm sorun ve taleplerini çözerek mahalleyi yaşanılabilir bir noktaya getirdiğini ifade ederek insanca yaşama imkanına kavuşan mahalle halkının bundan çok memnun olduğunu kaydetti. Vatandaşlar yapılan hizmetlerden memnun kaldıklarını  vurgulayarak buna vesile olan Başkanı Beyoğlu ve belediye ekiplerine teşekkür etti.

AYDIN: “HİZMET FARKI HALKTA KARŞILIK BULDU”

Renkli geçen etkinlikte konuşan Ak Parti İl Başkanı Muhammed Şerif Aydın, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun halkın her kesimine ve ilçenin her karışına dokunan hizmetleriyle fark yarattığını ifade ederek ilçe tarihinde ilk kez böyle hizmetleri gören halkın büyük bir teveccüh gösterdiğini anlattı.

BEYOĞLU: “AYRIM YAPMADAN HERKESE HİZMET GÖTÜRÜYORUZ “

Vatandaşların hak ettiği hizmetlere ulaşmasını sağlamak için hiç bir ayrım yapmadan tüm enerjilerini sarf ederek mübadele ettiklerini belirten Başkan Hüseyin Beyoğlu, “Böyle bir karar alan kardeşlerimizi tebrik ediyorum.20 yıl boyunca hizmet alamayan ilçemizin her tarafına kısa zamanda hizmet rekoru kırarak milletimizin sevgisini kazanmamızı nasip eden rabbime şükürler olsun. Milletimizin kaynaklarını milletimize hizmet ederek yerinde  değerlendirince bu güzellikler yaşanıyor. Cumhurbaşkanımız sayın  Recep Tayyip Erdoğan’ın millete hizmet sevdasını esas alıyoruz. Bundan sonra da ilk günkü heyecan ve aşk ile hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Bu haber 487 kez okundu.
Bağlar - 13:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.