10° Parçalı bulutlu
  • EURO 6.86
  • DOLAR 6.23

Karla Group Başkanı Vedat Taş’tan Depremzedelere 100 bin liralık yardım

Diyarbakır - 27 Ocak 2020 12:39 A A

Merkez Üssü Elazığ’ın Sivrice İlçesi olan 6.8 şiddetindeki depremin yaraları sarılmaya çalışılırken, Diyarbakırlı işadamı ve Karla Group Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Taş tarafından Elazığ ve Malatya’daki depremzedelere 100 bin liralık battaniye ve gıda yardımında bulunuldu.

Geçtiğimiz Cuma günü saat:20:55 sıralarında merkez üssü Elazığ’ın Sivrice İlçesi olan 6.8 şiddetindeki deprem felaketiyle ilgili çalışmalar son hızla devam ederken, Hükümetin yanı sıra Ülke genelinde aralarında işadamları, STK temsilcileri ve hayırsever vatandaşların AFAD üzerinden depremzedelere yönelik yardımları da sürüyor.

Diyarbakırlı işadamı Karla Group Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Taş, deprem felaketinin yaralarının sarılmaya çalışıldığı Elazığ ve Malatya’daki depremzede vatandaşlara ulaştırılması amacıyla 100 bin liralık battaniye ve gıda yardımında bulundu.

Taş, “Deprem, hepimizi derinden üzdü. Afet bölgesindeki vatandaşlarımızın yaralarının sarılması noktasında, ilgili kurumlarla koordinasyon halinde üzerimize düşen sorumluluğu almaya hazır olduğumuzu ifade ederek, Bizde bölgenin insanı ve işadamı olarak karınca kararınca deprem felaketine maruz kalmış vatandaşlarımıza destek sunmaya çalıştık. Deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diliyorum. Ülkemize de geçmiş olsun diyorum” dedi.

Bu haber 841 kez okundu.
Diyarbakır - 12:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.