29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kayapınar 82. Parkına kavuşacak

Diyarbakır - 4 Haziran 2021 14:32 A A

Yeşil bir ilçe oluşturma hedefinde olan Kayapınar Belediyesi, İlçede yeni bir park daha kazandırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Medya Mahallesi’nde yapımına başlanan yeni parkın tamamlanmasıyla birlikte ilçedeki park sayısı 82’ye çıkacak.

Çevre ve Yeşil dostu Kayapınar Belediyesi, ilçedeki Yeşil alan sayısını artırmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nce, Medya Mahallesinde kısa bir süre önce yapımına başlanan ve İlçenin 82. Parkı olacak yeni parkta hummalı bir çalışma yürütülüyor.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç, yapımı devam eden parktaki çalışmaları yerinde inceledi. Park ve bahçe Müdürlüğü’nde görevli personellerden çalışmalar hakkında bilgi alan Koç, yanına gelen çocuklara kitap hediye etti.

Bu haber 413 kez okundu.
Diyarbakır - 14:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.