28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kayapınar Belediyesi 18 EBA destek noktası kurdu

Diyarbakır - 4 Ekim 2020 16:51 A A

Kayapınar Kaymakamlığı ve Kayapınar Belediyesi, pandemi süreci nedeniyle uzaktan eğitime girmekte zorlanan Kayapınarlı öğrencilere 18 farklı noktada kurduğu EBA Destek noktaları ile destek veriyor. Belediye ayrıca EBA Destek noktalarında uzaktan eğitime giren öğrencileri ödüllendirecek. Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, öğrencilere bu yıl da her açıdan eğitim desteklerinin artarak devam edeceğini söyledi.

Kayapınar Kaymakamlığı ve Kayapınar Belediyesi, eğitime destek olmayı sürdürüyor. Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç’un talimatı ile Kayapınar ilçesindeki 18 ayrı noktada kurulan EBA Destek noktaları ile öğrencilerin uzaktan eğitime katılımları sağlanıyor.

Kayapınar Belediyesi’ne ait 3 Adet Bilgi evinde, 8 Aile Destek Merkezi ve 7 adet okullarda olmak üzere 18 noktada EBA Destek merkezi oluşturan Kayapınar Belediyesi, 18 EBA Destek noktası daha oluşturmayı hedefliyor. Eğitime dost Belediye ünvanına sahip tek Belediye olan Kayapınar Belediyesi, EBA’ya giren başarılı öğrencileri geçen eğitim ve öğretim sezonunda olduğu gibi bu yıl da ödüllendirecek.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 636 kez okundu.
Diyarbakır - 16:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.