29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kayapınar Belediyesi parke taşı hamlesi başlattı

Diyarbakır - 20 Ekim 2020 13:57 A A

Kayapınar Belediyesi tarafından ulaşıma açılan yeni yerleşim alanlarında ve onarım yapılan sokaklarda kaldırım düzenleme ve parke taşı döşeme çalışması başlattı. Belediye yılsonuna kadar ilçedeki cadde ve sokaklara 62 bin metrekare parke taşı döşemesi hedefliyor. Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, yeni hizmetlerle gönüller kazanmaya ve bu yolda emin adımlarla ilerlemeyi sürdürdüklerini söyledi.

Diyarbakır’ın yeni yerleşim alanlarından biri olan merkez Kayapınar ilçe Belediyesi, bir süre önce ‘Ayağınıza taş değmesin, çamurlu tozlu yolunuz kalmasın’ şiarı ile başlattığı asfalt, kaldırım ve parke taşı çalışmalarını sürdürüyor.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç’un, talimatı doğrultusunda bir yandan asfalt, diğer yandan da yeni kaldırım ve parke taşı döşeme çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, vatandaşların memnuniyetlerini dile getiriyor.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Koç, devam eden kaldırım ve parke taşı çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Yardımcısı Cihat Kayhan ve beraberindeki ilgili kurum müdürleri ile Mezopotamya Mahallesi Musa Anter Caddesi’ndeki çalışmaları inceleyen Kaymakam ve Belediye Başkan V. Koç, parke taşlarından, kaldırımın yapımına kadar detaylı inceledi.

Çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi alan Başkan V. Koç, zaman zaman uyarılarda da bulunmayı ihmal etmedi. 

Bu sırada, yanına gelen vatandaşların yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür ettiği Başkan V. Koç, yapılan çalışmalara sahip çıkılmasını ve aksaklıkları kendisine bildirmesini rica etti.

Başkan V. Koç, Kayapınar Belediyesi olarak, halka hizmet etmeyi gönül işi olarak gördüklerinin altını çizerek, Yeni hizmetlerle gönüller kazanmaya ve bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz” dedi.

Bu haber 523 kez okundu.
Diyarbakır - 13:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.