31° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kayapınar Belediyesi Zorakistan Kreş öğrencileri kep attı

Diyarbakır - 13 Haziran 2021 13:58 A A

Kayapınar Belediyesi Zarokistan Gündüz Bakımevi ve Kreşi öğrencileri yılsonu etkinliği düzenledi. Etkinlikte, minikler kep attı.

Zarokistan Gündüz Bakımevi ve Kreşinde düzenlenen etkinliğe, Kayapınar Belediye Başkan Yardımcısı Cihat Kayhan, Birim müdürleri, Veliler ve öğrenciler katıldı.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Kayapınar Belediye Başkan Yardımcısı Cihat Kayhan, “Bugün 1 yıl boyunca kreşimizdeki çocuklarımızın eğitimle ilgili yaptığı çalışmaları göreceğiz. Elbette mezun olanlar, bizden ayrılanlar farklı bir ortama girecek. Ama gittikleri o ortamda Zarokistan Kreşinde aldıkları eğitimin farklılığı ortaya çıkacak diye düşünüyorum. Mezun olan çocuklarımızı kutluyorum” dedi.

Başkan Yardımcısı Kayhan’ın konuşmasının ardından etkinlikte Barışcan ve Palyaço ekibi ile Resul Çelik ve ekibinin seslendirdiği şarkılar eşliğinde çeşitli dans gösterileri yapan, şarkılar söyleyen minikler izlemeye gelenlere keyifli dakikalar yaşattı.

MEZUN OLAN MİNİKLER KEP ATTI

Etkinlikte, Mezun olan miniklere diplomaları Başkan Yardımcısı Kayhan tarafından verildi. Minikler, diplomalarını aldıktan sonra hep birlikte müzik eşliğinde keplerini havaya fırlattı. Çocukların bu neşesine etkinliğe katılan velilerde eşlik etti.

Bu haber 544 kez okundu.
Diyarbakır - 13:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.