22° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Kayapınar Belediyesinde Yaz Kursları başladı

Diyarbakır - 2 Temmuz 2021 11:05 A A

Kayapınar Belediyesi Bilgi Evleri Yaz Kursları başladı. Sosyal, kültürel ve eğitim alanında birçok branşta Kayapınarlı yüzlerce öğrenciye kapılarını açan Kayapınar Belediyesi Bilgi evleri Yaz Kursları, Eylül ayına kadar devam edecek.

Kayapınar Belediyesi Bilgi Evleri Yaz Okulu’nda Satranç, Kur’an-ı Kerim, İngilizce, İşaret dili, Dart, Bağlama ve drama, El sanatları, dikiş nakış, filografi ve Amigrumu alanlarında hizmet veriliyor. 

Yaz Kursları kapsamında, Peyas 1, Peyas 2 Fırat 1 ve Ali Emiri Bilgi evinde, Satranç, Kur’an-ı Kerim, İngilizce, İşaret dili, Dart, Bağlama ve drama, Diclekent Bilgi evinde El sanatları, dikiş nakış, filografi ve Kur’an-ı Kerim ve Fırat 2 Bilgi evinde Dikiş nakış, Kur’an-ı Kerim, Amigrumu kursları veriliyor.

30 Usta öğretici tarafından verilen kurslara 100’ün üzerinde öğrenci eğitim görüyor.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç, Kayapınar Belediyesi Bilgi Evleri’nin çocukların yaz tatilini verimli değerlendirmesi için fırsat sağladığını söyledi. Başkan Koç, “Yaz okulumuzda çocuklarımızın bilgi, beceri ve yetenekleri doğrultusunda kendini geliştirmesi, eğlenerek öğrenmesi ve yaz tatilini verimli bir şekilde değerlendirmesine olanak sağlıyoruz” dedi.

Bu haber 565 kez okundu.
Diyarbakır - 11:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.